Svet-Stranek.cz
Dokud dýchám, doufám.
Jak se žije společnici?

Co dělat. když chci začít a nenapálit se?:Dokud dýchám, doufám.

Co dělat. když chci začít a nenapálit se?

Rada hlavní: Nabát se, ale nevěřit..
Chtěla byste začít a nevíte jak? Bojíte se? Základem je vybrat si ten správný inzerát a lépe i více inzerátů.

Neberte nabídky do zahraničí bez zkušeností. Základem dále je, že dnes to jde i bez chlapa, pasáka.

Nebojte se volat, jít na schůzku a hlavně se hodně ptát. Na inzerci, kde všude je, na paušál či odvod.. na pracovní dobu, na to, zda telefon smíte mít u sebe, nebo ho musíte nechávat na bytě (pokud jdete na privát) a zda si časem můžete koupit vlastní a mít prac. číslo i doma. (Ochrana před tím, aby Vám nikdo na Váš telefon nepracoval, pokud se nedomluvíte jinak.)

Ptejte se na hygienické podmínky a na pracovní prostředky. Zda si musíte kupovat a zda Vám dají popř. kontakt na kondomerii.

Nenechte na sebe vyvíjet psycho nátlak. Pokud ucítíte, že je něco špatně, slušně poděkujte a jděte pryč.

Ptejte se, jak můžete zkončit či měnit pracovní dobu. Ptejte se, co dělat a zda Vás bude něco stát, když onemocníte, nebo budete prostě potřebovat volno.

Jednejte na rovinu a buďte slušní. Dejte najevo, že v případě potřeby dovolené dáte vědět včas dopředu (inzerce stojí peníze, proto je dobré jí pozastavit, pokud nebudete v práci).

Hlídejte si, že Vám reklama opravdu vyšla. Hledejte práci, kde jsou kolegyně i kamarádky nebo spolu pracují déle.

Na "pohovoru" si všímejte, zda je paní slušně oblečená, ale nemusí být příliš výstředně. Je to jedině dobře, protože je jasné, že vše je diskrétní. Lepší je být na veřejnosti nenápadná.

Pokud je to žena od dětí, popř. má manžela (který do její práce nezasahuje) dá se usuzovat, že jste v dobrých rukou. Takové ženy bývají zodpovědné a chápou situaci začínajících.

Nelekněte se, když podmínky pro ochranu privátu jsou trochu přísnější. Určitě Vám nenechají vzít jejich telefon domů první týden. Stejně tak jako trezory a trezůrky. Společnice se v běžné praxi setká se zlodějkou - kolegyní. Proto buďte opatrná a nenoste si do práce cenné věci, nebo si nenechávejte v peněžence peníze za několik dní.

Hodně štestí!!!